Aj LEAF pomáha Slovensku v aktuálnej situácii s epidémiou Covid-19. Zistite viac tu.

Budatko na Instagrame

Prihlásiť sa

Popis problému

Nevieme do detailov pracovať s instagramom, potrebovali by sme základný prehľad o všetkých marketingových možnostiach, ako vyhľadávať štatistiky, čo znamenajú a nakoľko si podstatné pre nás jednotlivé ukazovatele v týchto štatistikách, na čo sa treba zamerať pri Instagrame, aby sa informácie o našich aktivitách dostali k čo najširšej skupine našej cieľovky

Potreby organizácie

Chceme, aby čo najviac tehotných, snažiliek, matiek na materskej dovolenke a rodičovskej dovolenke vnímalo našu existenciu a v prípade záujmu o niektoré aktivity, aby sa k nim dostali informácie o týchto aktivitách.

Popis súčasného stavu

Máme založený profil a dobrovoľníčka, ktorá sa na Instagrame najviac vyzná, manažuje naše Instagramové aktivity - nahadzuje eventy/posty, zatiaľ intuitívne, respektíve, čo už objavila, to využíva.

Ako nové riešenie pomôže organizácií

Zefektívniť prácu s instagramom. Zároveň osloviť viac osôb z cieľovej skupiny.

Finálny výstup projektu

Znalosť instagramom na dobre úrovni.

Očakávania od dobrovoľníka

Poradenstvo, skúsenosti s instagramom v oblasti dobrovoľníctva/neziskového sektora (nejde nám napríklad ani až tak o platenú reklamu, keď tak iba úplne základnú).

Niečo zaujímavé o nás

Sme jedno z najväčších rodinných centier na Slovensku, máme veľmi veľkú základňu dobrovoľníčok s rôznymi znalosťami, ale hlavne veľkou dávkou empatie a chuťou do práce. Dobrovoľníctvo vykonávame popri svojich deťoch, väčšina z nás sú matky na materskej/rodičovskej dovolenke. Nemáme žiadnych zamestnancov, všetci až po štatutárov vykonávame prácu v centre bez nároku na akýkoľvek honorár, zato s veľkým srdcom.

Expertíza

  • Marketing, komunikácia a event manažment

Špecializácia z Marketing, komunikácia a event manažment

  • Tvorba marketingovej stratégie
  • Tvorba propagačného videa/ fotografie
  • Marketingové texty
  • Ideamaking
  • Marketing na sociálnych sieťach