Aj LEAF pomáha Slovensku v aktuálnej situácii s epidémiou Covid-19. Zistite viac tu.

Buď naším SEO hrdinom v Červenom nose

Prihlásiť sa

Popis problému

V Červenom nose v posledných týždňoch makáme na spustení nového webu. Chýba nám však marketingový špecialista, ktorý nám pomôže so SEO, presmerovaním URL adries a testovaním. Re-launch webu je už začiatkom augusta, preto potrebujeme pomoc súrne.

Potreby organizácie

Hľadáme skôr skúseného tútora, ktorý nám poradí a navedie nás správnym smerom, a to v týchto oblastiach: SEO, metta popisky, presmerovanie nefunkčných URL na nové, ako správne vymyslieť A/B testovanie niektorých stránok webu a neskôr ako skontrolovať, či všetko beží tak, ako má. Netreba, aby dobrovoľník všetko vykonal za nás, ale aby sme s ním / s ňou mohli jednotlivé kroky nastaviť a konzultovať.

Popis súčasného stavu

V základoch sa orientujeme, používame Google Analytics, Google Ads a objavili sme nedávno aj Google Search Console. :) Vieme doplniť metta popisky stránok, ale chýba nám znalosť a skúsenosť odborníka, ktorý s nami nastaví stratégiu ako si vybudovať dobré SEO webu - krok po kroku. Keďže spúšťame nový web o 2 mesiace, tie kroky musia byť akurát trochu rýchlejšie :)

Ako nové riešenie pomôže organizácií

Nové riešenia nám zvýšia návštevnosť web-stránky, respektíve kvalitu návštev, zlepšia pozíciu vo vyhľadávaní, testovanie nám pomôže vylepšiť darovaciu stránku či iné stránky webu. Tým dokážeme osloviť aj nových potenciálnych podporovateľov.

Finálny výstup projektu

Nový web je úspešne spustený, linky a presmerovania fungujú, SEO je nastavené, rovnako, ako testovanie webu. Prvé štatistiky sú na svete. :)

Očakávania od dobrovoľníka

Radi by sme spolupracovali s dobrovoľníkom, ktorý je v týchto marketingových oblastiach skúsený, prípadne už má za sebou spustenie nového webu a všetko, čo to prináša. Potešíme sa aj, ak bude priateľský, zodpovedný a flexibilný. Aj my sa budeme snažiť o to isté. :)

Niečo zaujímavé o nás

Červený nos už 16 rokov prináša radosť a smiech deťom do nemocníc, ale aj dospelým pacientom a seniorom. V tíme máme vyše 60 zdravotných klaunov a klauniek, ktorí navštevujú nemocnice po celom Slovensku. Humor dokáže malé zázraky aj vo chvíľach, kedy je ťažko. Nielen finančná podpora, ale aj zdieľanie expertízy a skúseností veľmi pomôže, aby Červený nos mohol aj naďalej fungovať a prinášať úsmevy tam, kde je to treba.

Expertíza

  • Marketing, komunikácia a event manažment

Špecializácia z Marketing, komunikácia a event manažment

  • Nastavovanie a optimalizácia SEO
  • Práca s online analytickými nástrojmi
  • Testovanie webu